LV
uz sākumlapu e-pasts Lapas saturs Print
LKB Līzings
 
   
ParLKBLīzingu
Jūsu mērķi - ir mūsu izaicinājums

Latvijas Krājbankas līzinga kompānija LKB Līzings ir viens no jaunākajiem līzinga tirgus dalībniekiem, taču nes sevī labākās gandrīz gadsimtu senās bankas tradīcijas.

Kompānija LKB Līzings dibināta 2007.gada janvārī un šobrīd piedāvā finanšu līzingu un operatīvo līzingu vai nomu. LKB Līzings rūpējas par visplašākā klientu loka visdažādākajām vēlmēm - tas var būt gan ekskluzīvs auto, gan arī uzticams ikdienas „darba zirgs"; pasažieru transports vai izklaides jahta.


Mēs nepazīstam robežas un stereotipus

Ambīcijas būt lielākajiem un būt pirmajiem līzinga tirgū, mēs esam atstājuši citiem. Mums daudz svarīgāk ir būt par tādu sadarbības partneri, uz kuru var paļauties.

LKB Līzings komandā apvienojušies pieredzes bagāti līzinga pakalpojumu speciālisti, ļaujot mums pretendēt uz nopietnu vietu līzinga tirgū.

Mūsu resursi netiek veltīgi tērēti reklāmas kampaņām, bet gan tiek ieguldīti kvalitatīvā uzņēmuma izaugsmē un pilnveidošanā, un kvalitatīva servisa sniegšanā mūsu klientiem. Mēs veidojam savu reputāciju, strādājot ātri, kvalitatīvi un profesionāli. Šī reputācija un klientu labās atsauksmes ir mūsu labākā reklāma.
Jaunumi

LKB līzings uzsāk faktoringa pakalpojumu sniegšanu Latvijā.

Sākot ar 2011. gada janvāri, LKB līzings uzsāk jauna pakalpojuma sniegšanu – faktoringu, kas īpaši aktuāls ir Latvijas eksportējošajiem uzņēmumiem.
lasīt tālāk...

E-rēķins

LKB Līzings piedāvā iespēju saņemt līzinga rēķinus elektroniski uz klienta norādīto e-pasta adresi. lasīt tālāk...

Opel Līzings

Sākot ar šī gada martu, LKB Līzings, sadarbībā ar Opel dīleriem Adam Auto un Hansa Auto, kā arī ar apdrošināšanas sabiedrību BTA piedāvā jaunu produktu - Opel Līzingu.
lasīt tālāk...
Arhīvs
 
   

Kontakti

SIA "LKB Līzings"
Ganību dambis 17a,
Rīga, Latvija, LV-1045
 tel

Rekvizīti

SIA "LKB Līzings"
Reģ. Nr.: 40003887450
PVN Reģ. Nr.: LV 40003887450
Speciālā atļauja (licence) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā Nr.NK-2013-012
© LKB Līzings, info tālrunis: 20223736, lizings@lkb.lv
Mājas lapā izvietotajām ziņām ir informatīvs raksturs
Izstrādāts: CITRUS.LT